16 sierpnia 2011
Ruszyła rejestracja na międzynarodowy zjazd CC w Warszawie!

Rozpoczęła się właśnie rejestracja na międzynarodowy zjazd Creative Commons Global Summit! Zjazd odbędzie się 16-18 września w Pałacu Prymasowskim Warszawie.

Zjazd będzie okazją do spotkania się działaczy Creative Commons ze środowiskami działającym w sferze praw autorskich, wolnej kultury i nowych technologii. Wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy już dziś do rejestracji oraz zapoznania się z wstępnym programem na oficjalnej stronie zjazdu.

Wrześniowe spotkanie w Warszawie to pierwszy zjazd Creative Commons organizowany w tej części Europy. W programie zjazdu oprócz 3-dniowych obrad członków CC z całego świata zaplanowano również wydarzenia publiczne i kulturalne m.in. otwarte wykłady, warsztaty, koncerty i imprezy klubowe.

Dzień przed zjazdem otworzy się również Sharism Makerlab, dwudniowe spotkanie na które zaproszeni są programiści, muzycy, projektanci, lokalni działacze i aktywiści. Podczas tego otwartego wydarzenia uczestnicy będą wspólnie tworzyć projekty (w trzech ścieżkach: audio, wideo oraz tekst), które razem zrealizują i zaprezentują publiczności podczas piątkowej wystawy.

O szczegółowym programie będziemy informować na bieżąco na stronach CC.

Współorganizatorem zjazdu jest Miasto Stołeczne Warszawa.


Zobacz też