14 czerwca 2011
Zapraszamy na 6 urodziny Creative Commons Polska!

Sześć lat temu powstały polskie wersje licencji Creative Commons. Choć licencje działają głównie w sieci, to z okazji urodzin bardzo chcemy spotkać się z Wami w realu. Dlatego wszystkich przyjaciół CC Polska, użytkowników licencji i ciekawych tego jak działamy zapraszamy tego dnia na Mińską 25 (do siedziby Centrum Cyfrowego) na wspólną zabawę.


W ramach urodzin organizujemy spotkanie w ramach międzynarodowego cyklu CC Salon, otwarte projekty używające licencji Creative Commons (m.in. Filmaster, Fundacja Nowoczesna Polska, panGenerator, warszawski Hackerspace), będziemy mapować przestrzeń urodzin dzięki Open Street Map oraz grając we frisbee, badmintona i inne gry, które Wy również zechcecie przynieść ze sobą. Zapewniamy napoje i poczęstunek, ale zachęcamy też do przygotowywania własnych smakołyków.

Startujemy o godz. 18:30 na Mińskiej 25 (mapka) z CC Salonem – godzinną sesją krótkich prezentacji o wolnej kulturze. Od 19.30 bawimy się, rozmawiamy i mapujemy okolice.Wieczorem pokaz i koncert panGeneratora. Następnie live act DJa Volodymyra, polsko-ukraińskiego artysty, który w swej twórczości łączy elementy ukraińskiego folku z nowoczesną muzyką elektroniczną, dźwiękami fabryk, maszyn i elektrowni. Podczas jego występu Michał Szota przedstawi generowane na żywo syntetyczne wizualizacje.

Jeśli chcesz zaprezentować swój otwarty projekt, którego jeszcze nie znamy napisz do nas email.

Gdzie:
biuro Creative Commons Polska, ul. Mińska 25, bud. 74 (mapa)
Kiedy: 21 czerwca, start 18.30 do nocy (zapraszamy od 18.00)

http://nowoczesnapolska.org.pl/

Zobacz też