10 marca 2009
Creative Commons Dancefloor – 12 marca w Warszawie

12 marca (czwartek) w klubie Jadłodajnia Filozoficzna (Dobra 33/35, Warszawa) odbędzie się impreza Creative Commons Danceparty, organizowana przez Pawła Uszyńskiego (czyli DJa Leve Uho), ze wsparciem Creative Commons Polska.

Takiej imprezy chyba jeszcze w Warszawie nie było – najpierw dwaj DJe wydający muzykę na wolnych licencjach zagrają swoje live acty, a potem DJ Leve Uho zagra set złożony z takiej muzyki – głównie wydawnictw netlabelowych, oraz eksperymentalnych dźwięków z serwisu FreeSound.

Wiele wskazuje na to, że impreza przekształci się w cykliczne wydarzenie.

Z informacji organizatora:

Uwaga, uwaga: CREATIVE COMMONS DANCEFLOOR to impreza klubowa, jakiej w Warszawie jeszcze nie było! Jeśli 1) kochasz DOBRE I ŻYWIOŁOWE ELEKTRONICZNE BRZMIENIA, a przy okazji doceniasz fakt, że twórcy dzielą się nimi z Tobą zupełnie ZA DARMO w Internecie, 2) lubisz to, co MAŁO ZNANE I ŚWIEŻE, zdecydowanie ożywiające scenę i klubowy parkiet, a przy tym często przerastające jakością komercyjny mainstream, 3) chcesz wesprzeć tych, którzy są NAPRAWDĘ NIEZALEŻNI na rynku muzycznym – koniecznie bądź 12 marca na Dobrej 33/35.

[…]

Zaczniemy koncertem projektów WET SMELL OF GRASS (Warszawa, Chill Label) i SURREALIZM (Szczecin, Handy-Tec). Potem całonocnego seta zagra DJ LEVE UHO – od niezależnego minimalu, przez deep/jazzy/ electro house i disco, aż po niezależny breakbeat, funk, nu-jazz i trip-hop, a wszystko wzbogacane eksperymentalnymi dźwiękami udostępnianymi na freesound.org. Mocne, świeże i różnorodne doznania w dużej dawce gwarantowane!

Gdzie: Jadłodajnia Filozoficzna, ul. Dobra 33/35, Warszawa

Kiedy: Czwartek 12 marca, g. 20.00

Wstęp: 10 ZŁ

Zobacz też