6 listopada 2006
CC w ramach sesji o produkcji partnerskiej na jesiennym spotkaniu PTI

Zapraszamy na sesję „Bazar, peer-production, wikinomia – czy obserwujemy powstanie nowego modelu produkcji?”:http://www.konferencja2006.pti.katowice.pl/index.php?cont=55&type=page&page=44. Spotkanie odbędzie się w środę, 8 listopada 2006, w Wiśle, w ramach „XXII Jesiennych Spotkań”:http://www.konferencja2006.pti.katowice.pl/ organizowanych przez „Polskie Towarzystwo Informatyczne”:http://www.pti.org.pl/. W sesji prowadzonej przez Krzysztofa Kowalczyka (SGH / Ubik Business Consulting wezmą udział Piotr Bolek (7bulls.com), Przemysław Idzkiewicz (wikipedysta), Jacek Pacholczyk (Novell), Paweł Rubach (SGH), Michał Ruciński (Uniwersytet Gdański) oraz Alek Tarkowski (Creative Commons Polska).

Sesję z udziałem Alka i przygotowanym przez niego tematem: „Creative Commons – model peer-production poza IT” poprzedzi sesja plenarna dotycząca wykorzystania informatyki w administracji. Do wzięcia udziału w sesji zapraszamy zarówno profesjonalistów, osoby pracujące w oparciu o model peer-to-peer jak też wszystkich zainteresowanych jego bliższym poznaniem. Polecamy także spotkanie wtorkowe, 7 listopada, poświęcone „trendowi Web 2.0”:http://www.konferencja2006.pti.katowice.pl/index.php?cont=55&type=page&page=46.

Ciekawostką towarzyszącą Spotkaniom jest Pierwszy mityng ruchu Rock IT! który odbędzie się jako rockowe Jam Session. Będzie to pierwszy festiwal muzykujących informatyków, wezmą w nim udział amatorskie zespoły „zakładowe” firm branży IT.

Ze szczegółowym „programem całych spotkań”:http://www.konferencja2006.pti.katowice.pl/index.php?cont=71&type=page&page=59 można zapoznać się na stronie organizatora.

Zobacz też