3 października 2006
Creative Commons Party – cykl ośmiu imprez we Wrocławiu

Projekt naukowy (r)ewolucja, we współpracy z CC Polska, Stowarzyszeniem Skutecznego Wyrażania Myśli „IQ”:http://iq.art.pl/, magazynem studenckim „OK.NO”:http://ok-no.pl/, Akademickim Radio „Luz 91,3 FM”:http://radioluz.pwr.wroc.pl/ i portalem studenckim „e-lama.pl”:http://e-lama.pl/ zapraszają na cykl imprez Creative Commons Party.
Przez osiem sobót w październiku i listopadzie w klubie Fuzon we Wrocławiu zagrają młode zespoły z Dolnego Śląska oraz będzie puszczana muzyka i video-art dostępne na licencjach Creative Commons. Koncert będzie retransmitowany, a nagranie będzie dostępne na licencjach CC. Imprezy są okazją do promowania zarówno niezależnej kultury dolnośląskiej, jak i idei wolnej kultury.
Więcej informacji (daty, informacje o zespołach, itp.) znajdziecie na stronie projektu „Creative Commons Party”:http://r-ewolucja.pl/ccp.
Pierwsza impreza odbędzie się już w tę sobotę, 7-ego października. Zagrają zespoły „Kredenz”:http://kredenz.art.pl/ i „Percival Schuttenbach”:http://percivalschuttenbach.art.pl/

Zobacz też